Naši klienti

Hotel Avanti v Brně

Správa PPC kampaní, sociálních sítí, SEO

Zdravotnický materiál

PPC Google ads + reklama na FB

Vodárenská technologie

PPC kampaň na Googlu, správa webu a optimalizace

CAB minerals s.r.o.

PPC Google, FB, LinkedIN, Youtube

Slavný cirkus Berousek

Speciální řešení PPC kampaně na Google ads

RK Okno – realitní kancelář

PPC kampaně Google ads a Sklik

Prodejna luxusních parfémů

Správa PPC kampaně Google ads a sociálních sítí, optimalizace webu

Síť jídelen a řeznictví

PPC Google, Seznam, Fb, LinkedIn

Napsali o nás

Okno nemovitostí

Se spoluprácí s panem Kavříkem jsme velmi spokojeni. Reaguje velmi operativně. Snaží se vždy pochopit přesně principy našeho podnikání a ná základě toho připravit odpovídající kampaně.

Tomáš Michalec

Fakt spolehliví seriózní odborníci, pomohli nám jak s nastartováním PPC, reklamou na Facebooku, tak např. nyní spolupracujeme na celkovém posílení našeho brandu; za rozumné peníze.

Zuzana Juřenínová

Velmi dobré zkušenosti, vstřícnost a lidskost považuji za velikou výhodu oproti jiným firmám tohoto druhu. Vřele doporučuji!

Parfums Seasons

Spolupráce s firmou SEOptimal je pro nás od začátku přínosná a bezproblémová. Oceňujeme vstřícný profesionální přístup, pružné jednání, orientaci napříč problematikou a jasné výstupy. Velmi doporučujeme. Tým Parfums Seasons, s.r.o.

Martin Slepička

Se SEOptimal jsme se rozhodli spolupracovat na základě výběrového řízení, kdy jako jediná firma dokázali pojmenovat problémy našich dosavadních kampaní a představit konkrétní plán jak efektivně nastavit naše Google Ads. Při nastavovaní kampaní, se s námi řešili specifika našich služeb aby kampaně oslovili opravdu ty, kteří vyhledávají služby jako jsou ty naše.
Kampaně byly nastaveny v řádném termínu a nyní plní svůj účel, tedy příjem nových poptávek a nákupy služeb na našem webu. Správa a úpravy kampaní, stejně tak jako komunikace se SEOptimal probíhá rychle a hladce. Jsou nám také navrhovány další řešení jak kampaně zefektivnit.
Zatím není co vytknout.